+48 67 258 44 35

Prostowanie ram - 604 087 021

 

 

 

Europejski Tydzień Mobilności (Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu) jest obchodzony corocznie w dniach 16–22 września. Jest to kampania, którą w 2002 r. zainicjowała Komisja Europejska. Celem tej inicjatywy jest zachęcanie mieszkańców do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania np. jazdy na rowerze, czy też korzystania z komunikacji miejskiej.  W ostatni dzień Europejskiego Tygodnia Mobilności – 22 września przypada Dzień bez Samochodu.

Komunikacja miejska może być doskonałą alternatywą dla podróży autem. Kto nigdy lub dawno nią nie jechał, niech przekona się na własne oczy. Najlepsza okazja już w najbliższy piątek 22 września, kiedy będziemy obchodzić Europejski Dzień bez Samochodu. W dobrym tonie będzie zostawienie tego dnia auta w garażu i wybranie się na przejażdżkę transportem publicznym.

W związku z tym Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Wałczu oraz Miasto Wałcz w tym roku ponownie włączają się do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu!

 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was jak co roku BEZPŁATNE przejazdy komunikacją miejską!!!

 

Zamień samochód na autobus!

PRZESIĄDŹ SIĘ I JEDŹ Z NAMI!