Na okres wakacyjny od 01.07.2023r. do 31.08.2023r. zostaje uruchomiona dodatkowa linia specjalna oznaczona literą „11 s”, która będzie kursować jak poniżej:
W dni robocze Poniedziałek -Piątek
Przystanek Zatorze -Strączno Półwysep
Godziny odjazdu: 9:45; 11:00; 16:00; 17:15
Przystanek Strączno-Półwysep – Zatorze Wałcz
Godziny odjazdu: 10:15; 11:30; 16:30; 18:00
Dni świąteczne, Sobota, Niedziela:
Przystanek Zatorze -Strączno Półwysep
Godziny odjazdu: 9:45; 11:00; 16:00; 17:15; 19:00
Przystanek Strączno-Półwysep – Zatorze Wałcz
Godziny odjazdu: 10:15; 11:30; 16:30; 18:00; 19:30
Linia „11s” kursować będzie na trasie:
Strączno Półwysep - Westerplatte - Dolne Miasto - Okulickiego - Tysiąclecia - Zatorze
Zatorze - Tysiąclecia - Okulickiego - Dolne Miasto - Westerplatte - Strączno Półwysep